Srdce kina tvorí kinokabína, ktorá je upravená veľmi štýlovo až zábavne a pôsobí lákavo a útulne. Taká podobná ako v kamennom kine, ale táto je na kolesách, je to defacto príves, ktorý može ťahať naše špeciálne auto alebo aj bežné auto s guľou.

Premietanie realizujeme na nafukovacie plátno o šírke 8 metrov.

Ozvučenie je formou aktívnych reproduktorov JBL s rozšíreným subwooferom na zvýšenie dynamiky zvuku a umocnenie filmového zážitku.

Kto stojí za projektom Túlavé kino?

Za projektom stojí občianske združenie nadšencov, ktorí začali prevádzkou malého dedinské kina v obci Zálesie kinozalesie.sk, stoja sa zrodom kina Náhoda v Bratislave. Súčasne zakladateľ Maroš Sollár, je aj zakladateľom software na predaj vstupeniek Ticketware ale aj franchizingovej platformy Kinoflix „kino, ktoré nájdete vo svojom meste“.

Kde premietame?

Tam, kde nám to páni starostovia dovolia. Radi sa zatúlame do miest a obcí, ktoré nedisponujú kinom v ich okolí a mohli tak poskytnúť pravý filmový zážitok aj tým, ktorým sa nechce za kinom cestovať dlho a ďaleko.

Naša túlavá súprava je srdcom Túlaveho kina, preto potrebujeme miesto, kde môžeme našu túlavú súpravu zaparkovať a mohli tak rozložiť naše kino. To znamená miesta, ako sú parky, námestia, futbalové ihriská alebo prípadne amfiteátre, pokiaľ nimi obce disponujú.

Stoličky

Vieme naše kino rozložiť aj na miestach, kde by ste kino možno nečakali.

Disponujeme aj rozkladacími stoličkami a to 240 ks jednotlivých, ale aj 20 ks tzv. „loveseats“ pre dvoch si blizkych ľudí 🙂

Ďakujeme, že platíte vstupné

Kvalitná digitálna premietačka a ozvučenie, náklady na auto, vybavovanie rôznych povolení, čerstvé pukance – Túlavé kino nie je práve najlacnejší špás, no robíme to zo srdca k filmu a pre ľudí, ktorí si často nemôžu dovoliť vycestovať do kina niekoľko desiatok kilometrov.

Preto sa radi zatúlame s kinom za vami a mohli si tak všetci dopriať skvelú dávku dobrého filmu.

Vstupné umožňuje aj premietať novinky, alebo dokonca premiéry najnovších filmov.

Bez popcornu sa film nepozerá

Súčasťou súpravy kino zážitku sú aj typické kinové pukance, ktoré vyrábame a predávame priamo na mieste premietania. Veľkosti malé, veľké a v neposlednom rade veľmi obľúbené VEDRO.