Srdce kina tvorí kinokabína, ktorá je upravená veľmi štýlovo až zábavne a pôsobí lákavo a útulne. Taká podobná ako v kamennom kine, ale táto je na kolesách, je to defacto príves, ktorý može ťahať naše špeciálne auto alebo aj bežné auto s guľou.

Premietanie realizujeme na nafukovacie plátno o šírke 5 až 8 metrov.

Ozvučenie je formou aktívnych reproduktorov JBL s rozšíreným subwooferom na zvýšenie dynamiky zvuku a umocnenie filmového zážitku.

Kto stojí za projektom Túlavé kino?

Za projektom stojí občianske združenie nadšencov, ktorí začali prevádzkou malého dedinského kina v obci Zálesie. Zakladateľ Maroš Sollár, je aj zakladateľom software na predaj vstupeniek Ticketware a riaditeľom rodinnej firmy, ktorá prevádzkuje štyri menšie multikina Ster Century Cinemas v mestách Žilina, Košice, Prievidza a Spišská Nová Ves.

Kde premietame?

Tam, kde nám to páni starostovia dovolia. Radi sa zatúlame do miest a obcí, ktoré nedisponujú kinom v ich okolí a mohli tak poskytnúť pravý filmový zážitok aj tým, ktorým sa nechce za kinom cestovať dlho a ďaleko.

Naša túlavá súprava je srdcom Túlaveho kina, preto potrebujeme miesto, kde môžeme našu túlavú súpravu zaparkovať a mohli tak rozložiť naše kino. To znamená miesta, ako sú parky, námestia, futbalové ihriská alebo prípadne amfiteátre, pokiaľ nimi obce disponujú.

Stoličky

Vieme naše kino rozložiť aj na miestach, kde by ste kino možno nečakali.

Disponujeme aj rozkladacími stoličkami a to 110 ks jednotlivých, ale aj 10 ks tzv. “loveseats” pre dvoch si blizkych ľudí 🙂

Ďakujeme, že nás podporujete kúpou pukancovBez popcornu sa film nepozerá

Súčasťou súpravy kino zážitku sú aj typické kinové pukance, ktoré vyrábame a predávame priamo na mieste premietania. Veľkosti malé, veľké a v neposlednom rade veľmi obľúbené VEDRO. Doplnkový predaj pukanov nám umožní zlepšiť príjem a premietať novinky, alebo dokonca premiéry najnovších filmov.

Kvalitná digitálna premietačka a ozvučenie, náklady na auto, vybavovanie rôznych povolení, čerstvé pukance – Túlavé kino nie je práve najlacnejší špás, no robíme to zo srdca k filmu a pre ľudí, ktorí si často nemôžu dovoliť vycestovať do kina niekoľko desiatok kilometrov.

Preto sa radi zatúlame s kinom za vami a mohli si tak všetci dopriať skvelú dávku dobrého filmu.

Ako pozvať Túlavé kino na vaše podujatie?

Pre odoslanie dopytu vyplňte tento dotazník.

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ohľadom túlavého premietania, nás prosím kontaktujte na príslušnom telefónnom čísle.

Túlavé kino Západ (Bratislava)

Maroš Sollár, 0948 765 527

tulavekino.sk@gmail.com

Túlavé kino Východ (Košice)

Marek Šoltés, 0904 341 244

tulavekino.ke@gmail.com

Túlavé kino Sever (Žilina)

Andrea Chodelková, 0904 089 971

tulavekino.za@gmail.comViac informácií nájdete aj na našej oficiálnej web stránke: www.tulavekino.sk