O TÚLAVOM KINE

Spoznajte nás

Tulave_kino-Rusovce_1_0808_web.jpg

Srdce kina tvorí auto, starý Volkswagen Transporter T3, ktorý je upravený veľmi štýlovo až zábavne a pôsobí lákavo a útulne.
 
Na aute je umiestnená premietacia kabína s digitálnou premietacou technológiou alebo máme špeciálny premietací príves. Premietanie realizujeme na nafukovacie plátno o šírke 8 metrov.
 
Ozvučenie je formou aktívnych reproduktorov JBL s rozšíreným subwooferom na zvýšenie dynamiky zvuku a umocnenie filmového zážitku.

Kto stojí za projektom Túlavé kino?

Za projektom stojí občianske združenie nadšencov, ktorí prevádzkujú aj malé dedinské kino v obci Zálesie.

Kde premietame?

Tam, kde nám to páni starostovia dovolia. Chceli by sme sa zatúlať do miest a obcí, ktoré nedisponujú kinom v ich okolí a mohli tak poskytnúť pravý filmový zážitok aj tým, ktorým sa nechce za kinom cestovať dlho a ďaleko.

 

Naše túlavé auto je srdcom Túlaveho kina, preto potrebuje miesto, kde môžeme nášho túlavého tátoša zaparkovať a mohli tak rozložiť naše kino. To znamená miesta, ako sú parky, námestia, futbalové ihriská alebo prípadne amfiteátre, pokiaľ nimi vybrané obce disponujú.

Vieme naše kino rozložiť aj na miestach, kde by ste kino možno nečakali.

 

Disponujeme aj rozkladacími stoličkami a to 120 ks jednotlivých, ale aj 10 ks tzv. "loveseats" pre dvoch si blizkych ľudí :-)

Kde chceme premietať
7P7A0919.jpg

​Ďakujeme, že platíte vstupné

Kvalitná digitálna premietačka a ozvučenie, náklady na auto, vybavovanie rôznych povolení, občerstvenie – Túlavé kino nie je práve najlacnejší špás, no robíme to zo srdca k filmu a pre ľudí, ktorí si často nemôžu dovoliť vycestovať do kina niekoľko desiatok kilometrov.

Preto sa radi zatúlame s kinom za vami a mohli si tak všetci dopriať skvelú dávku dobrého filmu.

 

Bez popcornu sa film nepozerá

Súčasťou súpravy je aj príves s občerstvením, v ktorom ponúkame typické kinové pukance alebo nachos, chladené nápoje a rôzne doplnky pre spríjemnenie filmového zážitku.

7P7A0948.jpg

Zatúlame sa aj k vám?