O TÚLAVOM KINE

Spoznajte nás

Tulave_kino-Rusovce_1_0808_web.jpg

Srdce kina tvorí auto, starý Volkswagen Transporter T3, ktorý je upravený veľmi štýlovo až zábavne a pôsobí lákavo a útulne.

 

Na aute je umiestnená premietacia kabína s digitálnou premietacou technológiou. Premietanie realizujeme na nafukovacie plátno o šírke 8 metrov.

 

Ozvučenie je formou aktívnych reproduktorov s rozšíreným subwooferom na zvýšenie dynamiky zvuku a umocnenie filmového zážitku.

Kto stojí za projektom Túlavé kino?

Za projektom stojí občianske združenie nadšencov, ktorí prevádzkujú malé dedinské kino v obci Zálesie.

Kde chceme premietať?

Tam, kde nám to páni starostovia dovolia. Chceli by sme sa zatúlať do miest a obcí, ktoré nedisponujú kinom v ich okolí a mohli tak poskytnúť pravý filmový zážitok aj tým, ktorým sa nechce za kinom cestovať dlho a ďaleko.

 

Naše túlavé auto je srdcom Túlaveho kina, preto potrebuje miesto, kde môžeme nášho túlavého tátoša zaparkovať a mohli tak rozložiť naše kino. To znamená miesta, ako sú futbalové ihriská, parky alebo prípadne amfiteátre, pokiaľ nimi vybrané obce disponujú.

 

Pre zvýšenie kino zážitku poskytujeme formou zálohy rozkladacie stoličky a deky, keďže sú všetky premietania realizované v exteriéri.

Bez popcornu sa film nepozerá

Súčasťou súpravy je aj príves s občerstvením, v ktorom ponúkame typické kinové pukance alebo nachos, chladené nápoje a rôzne doplnky pre spríjemnenie filmového zážitku.

7P7A0948.jpg

​Ďakujeme, že platíte vstupné

Kvalitná digitálna premietačka a ozvučenie, náklady na auto, vybavovanie rôznych povolení, občerstvenie – Túlavé kino nie je práve najlacnejší špás, no robíme to zo srdca k filmu a pre ľudí, ktorí si často nemôžu dovoliť vycestovať do kina niekoľko desiatok kilometrov.

Preto sa radi zatúlame s kinom za vami a mohli si tak všetci dopriať skvelú dávku dobrého filmu.

 

Zatúlame sa aj k vám?

  • Túlavé kino - Facebook
  • Túlavé kino - Instagram
  • Túlavé kino - YouTube
TK_pin_black.png