premietanie v Košiciach

18.01.2024
18:00

20:00

Film nás zavedie do povojnových strašidelných Benátok, kde teraz žije na dôchodku a vo vyhnanstve slávny detektív Hercule Poirot (Kenneth Branagh). Poirot sa so všetkým rozlúčil. Jeho skúsenosti so zločinom, vyšetrovaním a videním toho najhoršieho z ľudstva prostredníctvom ďalšej vojny spôsobili, že sa vzdal.
Svoj čas trávi tým, že robí všetko pre to, aby na zločin nemyslel; ale zločin, samozrejme, prichádza za ním. Je deň pred sviatkom všetkých svätých a Poirota navštívi stará priateľka, slávna spisovateľka Ariadna Oliverová (Tina Fey), ktorá mu musí niečo jednoducho ukázať, a sľúbi mu, že to nie je zločin. Chce, aby sa k nej pridal na seansu a pomohol jej dokázať, že to nie je skutočné.
Poirot napriek svojmu úsudku zistí, že ho to zaujalo, a neochotne súhlasí s účasťou na seanse v rozpadajúcom sa strašidelnom paláci, ktorý vlastní slávna operná speváčka Rowena Drakeová (Kelly Reillyová). Keď je jeden z hostí zavraždený, všetci prítomní hostia sú považovaní za podozrivých, čo belgického detektíva opäť vtiahne do zlovestného sveta tieňov a tajomstiev.

V Benátkách po druhé světové válce se Hercule Poirot (Kenneth Branagh), který je nyní v důchodu a žije ve svém vlastním dobrovolném exilu, jen se zdráháním zúčastní seance, při níž je však jeden z hostů zavražděn. Je tedy na bývalém detektivovi, abyse znovu pustil do pátrání po vrahovi.

Detaily

KDE:

Mestský park, 040 01 Staré Mesto, Košice

KEDY:

18.01.2024
18:00

20:00

CENA:

4.00€

Organizátor:

Ing. Maroš Solar

MAPA MIESTA

Neboli nájdené žiadne výsledky.