Outdoor Movie Screening

PRIPRAVOVANÉ FILMY

Filmy na túlavých premietaniach vyberáme s veľkou obľubou, no musíme sa však držať všetkých práv a licencií od distribútorov. Filmy pre každé premietanie budú vopred oznámené.

 

Premietame, samozrejme, aj premiéry a filmy v originálnom znení, so slovenskými alebo českými titulkami.

Nájdite na mape najbližšie miesta našich túlavých premietaní a príďte si užiť príjemný letný večer pri dobrom filme s rodinou alebo priateľmi.

Premietanie Túlavého kina a pripravované filmy

PRIPRAVUJEME

Takmer dokonalé tajomstvá

Das Perfekte Geheimnis

*český dabing

Nemecko, 2019, 111 min.

 

Réžia: Bora Dagtekin

Žáner: Komédia

Hrajú: Elyas M'Barek, Florian David Fitz, Jella Haase, Karoline Herfurth, Frederick Lau, Jessica Schwarz, Wotan Wilke Möhring

Obsah filmu: 3 ženy, 4 muži, 7 mobilov a 1 „nevinná“ hra. 

Na spoločnej večeri sa zíde niekoľko párov a po pár pohárikoch sa rozhodnú, že svoje telefóny položia na stôl a podelia sa s ostatnými o všetky správy, odkazy aj telefonáty v ten večer.

Hráme 14.08.2020 v Ivanke pri Dunaji,

23.08. v Rovinke, 28.08. v Čunove.

Ženská pomsta

PREMIÉRA

ČR, 2020, 88 min.

 

Réžia: Dušan Rapoš

Žáner: Komédia

Hrajú: Mahulena Bočanová, Eva Vejmělková, Jana Paulová, Robert Jašków, Miroslav Etzler, Petr Rychlý

Obsah filmu: Na skupinovej psychoterapii sa u doktora Wágnera náhodou stretnú tri ženy zrelého veku. Líšia sa síce profesiou a tiež povahou, ale majú rovnaký problém. Ich depresie a trápenia majú totiž spoločného menovateľa: neveru manželov, ktorým obetovali desiatky - často i neľahkých - rokov spoločného života. Spontánne ich to zblíži a rozhodnú sa, že lepšia, než drahé sedenie u psychoterapeuta, bude pomsta. S tou si navzájom pomôžu a pre svojich neverných manželov pripravia skutočné peklo na zemi... Film je úsmevným pohľadom na mužskú krízu stredného veku a oslavou ženskej solidarity.

Hráme 11.09.2020 v Čunove, 18.09.2020 v Ivanke pri Dunaji.

 

ARCHÍV

filmy, ktoré sa premietali na túlavých premietaniach

Králiček Jojo

USA/Nový Zéland/CZ, 2019, 108 min.

poster_Kralicek-Jojo_SK.jpg

Réžia: Taika Waititi

Žáner: Dráma, satira

Hrajú: Roman Griffin Davis, Scarlett Johansson, Thomasin McKenzie,Taika Waititi, Sam Rockwell, Rebel Wilson, Stephen Merchant, Alfie Allen

Obsah filmu: Počas druhej svetovej vojny sa Jojovi obráti svet hore nohami.

Jojo je malý nemecký chlapec, ktorému sa pohľad na svet prevráti hore nohami, keď zistí, že jeho matka skrýva v podkroví mladé židovské dievča. S pomocou svojho imaginárneho priateľa, idiotského Adolfa Hitlera, musí Jojo čeliť aj svojmu zaslepenému naivnému nacionalizmu.

Premietanie 08.08.2020 v Sankt Vitus Kaffee v Rusovciach.

Leningradskí kovboji

Fínsko/Švédsko, 1989, 78 min.

s_Leningrad-Cowboys.jpg

Réžia: Aki Kaurismäki

Žáner: Komédia

Hrajú: Matti Pellonpää, Kari Väänänen, Sakari Järvenpää, Heikki Keskinen, Pimme Korhonen

Obsah filmu: Leningradskí kovboji na začiatku filmu neprodukujú hudbu v Leningrade, ale na ďalekých a šírych sibírskych pláňach. Napriek majstrovsky vytváraným kompozíciám a grandióznej inštrumentácii ich hudba nikoho nezaujíma a hlavne za ňu nikto neplatí. Čo najviac ťaží manažéra skupiny Vladimíra. Stačí však malé vnuknutie a zoskupenie sa presúva do Spojených štátov amerických. Sprevádza ich aj netradičný náklad v podobe zmrznutého basistu Silu Seppäla uloženého v niečom, čo by sme mohli nazvať kadibúdkou.

Premietanie 15.08.2020 na futbalovom ihrisku v Jarovciach.

Vpred

USA, 2020, 112 min.

Vpred_1.jpg

Réžia: Dan Scanlon

Žáner: Komédia, rodinný, animovaný, fantasy

Hrajú: Chris Pratt, Jörg Schüttauf, Tom Holland, Josefine Preuß, Julia Louis-Dreyfus

Obsah filmu: Film VPRED sa odohráva vo svete, kde niekedy existovali čary a mágia a v ktorom žijú dvaja elfskí pubertálni bratia Ian a Barley Lighfootovci. Jedného dňa im ich mama podaruje vzácny dar, ktorý im zanechal ich už zosnulý otec, ktorý zomrel skôr než Ian sa narodil a Barley bol ešte veľmi malý, aby si ho pamätal. S týmto nečakaným darom je späté aj čarovné zaklínadlo, ktoré by malo zaručiť, že ich zosnulý otec sa vráti na celých 24 hodín späť medzi nich, aby sa mohli s ním stretnúť a spoznať ho osobne. Ian povzbudzovaný bratom Barleym opatrne vyriekne zaklínadlo, ale žiaľ nie celkom sa im to podarí a z otca sa dostavia len jeho nohy. Bratia však veľmi túžia spoznať svojho otca a tak im neostáva nič iné, len sa vydať na dobrodružnú cestu s cieľom nájsť a pričarovať aj druhú polku otca predtým, než uplynie čas.

Premietanie 21.08.2020 v obci Dlhá, 29.08.2020 v Ivanke pri Dunaji.

 
  • Túlavé kino - Facebook
  • Túlavé kino - Instagram
  • Túlavé kino - YouTube
TK_pin_black.png